Program


Program
Kadra
Rekrutacja
Kontakt
Aktualności
Galeria


perkusja

ARTUR MALIK

Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach - Wydział Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w klasie perkusji. Pojawił się na artystycznej scenie w 1988 roku grając i nagrywając liczne płyty z zespołem LOMBARD. W 1992 roku rozpoczął współpracę z Markiem Stryszowskim - zespół LITTLE EGOIST'S grając na festiwalach jazzowych w Polsce i Europie.
Współpracował również z zespołem CHŁOPCY Z PLACU BRONI. Obecnie jest cenionym muzykiem sesyjnym. Ma za sobą liczne nagrania radiowe i telewizyjne.
MICHAŁ HELLER

Absolwent Akademii Muzycznej na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach. Laureat wyróżnień i nagród zespołowych (m.in. Krokus Jazz Festiwal - I miejsce - Grand Prix w Jeleniej Górze). Występował na wielu festiwalach w Polsce i za granicą, m.in. Festiwal Piwnicy pod Baranami, Jazz Jamboree, Jazz w Ruinach, Piest’any Jazz Festiwal (Słowacja), Bautzen Jazz Festiwal (Niemcy). Miał okazję współpracowac m.in. z Januszem Muniakiem, Wojciechem Groborzem, Piotrem Baronem, Izą Zając, Pawłem Kaczmarczykiem, Dominikiem Wanią, Leszkiem Kułakowskim, Piotrem Wojtasikiem, Beatą Przybytek, Lorą Szafran, Sebastianem Bernatowiczem, Jerzym Małkiem, Piotrem Wyleżołem, Adamem Kowalewskim.


GRZEGORZ KRAWCZYK

Grzegorz ‘Greg’ Krawczyk na bębnach gra od 7 roku życia. Uczył się u takich perkusistów jak: Artur Malik, Dom Famularo, David Garibaldi, Liberty DeVitto, Atma Anur. Na jego sposób grania i nauczania wpływ miały również spotkania m.in. z: Czesławem Bartkowskim, Michałem Dąbrówką, Czarkiem Konradem, Robertem Luty, Tomkiem Łosowskim oraz takimi światowymi sławami jak: Ed Thigpen, Ralph Petersom Jr., Gregg Bissonette czy Simon Phillips.
Jest perkusistą krakowskiego zespołu DETOX. Współpracował m.in. z Patrycją Markowską, Piotrem Krupą, Mateuszem Ziółko.
W 2004 roku podpisał kontrakt z firmą Vic Firth stając się jej pierwszym polskim Edukatorem PDT (Private Drum Teaching). Uczył m.in. Igora Faleckiego. Od 2007 roku wykłada w Krakowskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Prowadzi warsztaty i kliniki, w tym zakresie współpracował m.in. z wybitnym basistą Stevem Loganem. W zakresie edukacyjnym współpracuje również z magazynami perkusyjnymi: w latach 2007-2009 – „Top Drummer”, obecnie – „Perkusista”.

W 2010 roku podpisał międzynarodowy kontrakt na endorsement firmy Soultone.